Starman (1.0.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Log in
hr: Prijava

en: Review
hr: Provjeri

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa
