Starman (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Log in
kk: Кіру

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
