Starman (1.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
