Starman (1.0.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
