Starman (1.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Log in
mg: Fidirana

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
