Starman (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Close
mr: बंद
