Starman (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Log in
nn: Logg inn

en: Close
nn: Lukk

en: Page bottom
nn: Sideslutt
