Starman (1.0.0) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Page title
pt: Título da página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Log in
pt: Entrar

en: Close
pt: Fechar

en: Order Summary
pt: Resumo do pedido

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: Your shopping cart is empty.
pt: Seu carrinho de compras está vazio.

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé

en: Forgot your password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Informative message
pt: Mensagem informativa

en: Reset your password
pt: Recuperar senha

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador
