Starman (1.0.0) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Page title
pt: Título da página

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Log in
pt: Entrar

en: Close
pt: Fechar

en: Order Summary
pt: Resumo da encomenda

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Review
pt: Rever

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Out of stock
pt: Sem stock

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Status messages
pt: Mensagens de estado

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Your shopping cart is empty.
pt: O seu carrinho de compras está vazio.

en: Footer menu
pt: Menu de rodapé

en: Reset your password
pt: Redefinir a sua senha

en: Site branding
pt: Imagem de marca do sítio

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador
