Starman (1.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Footer
sr: Подножје

en: Log in
sr: Пријави се

en: Review
sr: Провера података

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Site branding
sr: Лого
