Starman (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ
