Starman (1.0.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Log in
uk: Вхід

en: Close
uk: Закрити

en: Order Summary
uk: Підсумок рахунку

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Review
uk: Перевірити

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Your shopping cart is empty.
uk: Ваш кошик порожній.

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
