Starman (1.0.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı

en: Reset your password
az: Parolunuzu sıfırlayın

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri
