Starman (1.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།
