Starman (1.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Log in
eu: Sartu

en: Close
eu: Itxi

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
