Starman (1.0.1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
