Starman (1.0.1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Log in
ja: ログイン

en: Close
ja: 閉じる

en: Order Summary
ja: 注文の概要

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Review
ja: 確認する

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Out of stock
ja: 在庫切れ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Your shopping cart is empty.
ja: ショッピングカートは空です。

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Reset your password
ja: パスワードを再設定

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
