Starman (1.0.1) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Log in
nl: Inloggen

en: Close
nl: Sluiten

en: Order Summary
nl: Besteloverzicht

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Review
nl: Overzicht

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Your shopping cart is empty.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
