Starman (1.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Log in
oc: Se connectar

en: Close
oc: Tampar

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
