Starman (1.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
