Starman (1.0.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Close
pl: Zamknij

en: Order Summary
pl: Podsumowanie zamówienia

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Review
pl: Podgląd

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Status message
pl: Komunikat

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Reset your password
pl: Ustaw nowe hasło

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
