Starman (1.0.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Order Summary
sk: Súhrn objednávky

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Review
sk: Prehľad

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Out of stock
sk: Nie je na sklade

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla

en: Navbar branding
sk: Navigačný panel branding

en: Navbar left
sk: Navigačný panel vľavo

en: Navbar right
sk: Navigačný panel vpravo
