Starman (1.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Log in
af: Teken in

en: Profile
af: Profiel

en: Review
af: Hersiening
