Starman (1.0.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Profile
be: Профіль

en: Logout
be: Выйсці

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
