Starman (1.0.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Log in
bg: Вход

en: Profile
bg: Профил

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
