Starman (1.0.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
