Starman (1.0.2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Log in
ca: Entra

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Logout
ca: Sortir

en: Order Summary
ca: Resum de la comanda

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Out of stock
ca: Esgotat

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Your shopping cart is empty.
ca: El vostre carretó de la compra és buit.

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
