Starman (1.0.2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Profile
cs: Profil

en: Close
cs: Zavřít

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Review
cs: Revize

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla
