Starman (1.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Profile
cy: Proffil

en: Close
cy: Yn agos

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen

en: Status message
cy: Neges statws
