Starman (1.0.2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Profile
el: Προφίλ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Order Summary
el: Σύνολο Παραγγελίας

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Your shopping cart is empty.
el: Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Reset your password
el: Επαναφορά του κωδικού σας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
