Starman (1.0.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Profile
eo: Profilo

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin
