Starman (1.0.2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Log in
et: Sisene

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Logout
et: Logi välja

en: Order Summary
et: Tellimuse kokkuvõte

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Review
et: Kontroll

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
