Starman (1.0.2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Log in
fa: ورود

en: Profile
fa: نمایه

en: Close
fa: بستن

en: Logout
fa: خروج

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Review
fa: بازبینی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Your shopping cart is empty.
fa: سبد خرید شما خالی است.

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Reset your password
fa: بازنشانی گذرواژه خود

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه
