Starman (1.0.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Log in
is: Innrita

en: Profile
is: Vangamynd

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð
