Starman (1.0.2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Logout
gl: Saír

en: Order Summary
gl: Resumo do Pedido

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Review
gl: Revisión

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
