Starman (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
