Starman (1.0.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը
