Starman (1.0.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Profile
ka: პროფილი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Loading...
ka: იტვირთება...
