Starman (1.0.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
