Starman (1.0.2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Logout
lv: Iziet

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
