Starman (1.0.2) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Register
ms: Daftar

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Log in
ms: Log masuk

en: Profile
ms: Profil

en: Close
ms: Tutup

en: Logout
ms: Log keluar

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Status message
ms: Mesej status
