Starman (1.0.2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
