Starman (1.0.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret
