Starman (1.0.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Log in
sl: Prijava

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
