Starman (1.0.2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Log in
sv: Logga in

en: Profile
sv: Profil

en: Close
sv: Stäng

en: Logout
sv: Logga ut

en: Order Summary
sv: Beställning

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Review
sv: Granska

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Your shopping cart is empty.
sv: Din varukorg är tom.

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Do you already have an account?
sv: Har du redan ett konto?

en: Reset your password
sv: Återställ ditt lösenord

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
