Starman (1.0.2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Profile
tr: Profil

en: Close
tr: Kapat

en: Logout
tr: Çıkış

en: Order Summary
tr: Sipariş Özeti

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Your shopping cart is empty.
tr: Alışveriş sepetiniz boş.

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Reset your password
tr: Şifreni sıfırla

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
