Starman (1.0.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
