Starman (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Header
ur: ہیڈر

en: Profile
ur: پروفائیل
