Starman (1.0.1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
