Starman (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Log in
ast: Entrar

en: Close
ast: Zarrar
